SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Höganäs Gymnastikförening
Barn- & Ungdomsgymnastik, Trupptävling & Hopprep

Veckoschema
Corona-anpassat schema vårterminen 2021 - från 6/2
med reservation för ändringar


Måndag

AG 1

15:00

 -

18:00

Trupp 3

15:45

 -

17:45

(Frist)

USM 2

16:00

 -

19:00

PT 2

17:00

 -

19:00

Trupp 2

17:45

 -

20:00

(Frist)

Uppvärmning utomhus

Högaholm

18:00

 -

21:00


Kullagymnasiet:

Hopprep

17:00

 -

19:00


Tisdag

Trupp 2

15:15

 -

17:30

PT 3

16:00

 -

17:30

(Frist)

Trupp 4

16:00

 -

18:00

USM 1

17:00

 -

20:00

Uppvärmning utomhus

Trupp 1

17:30

 -

20:00

(Frist)


JT

18:00

 -

21:00

Uppvärmning utomhus

PT 1

18:00

 -

21:00

Uppvärmning utomhus

Onsdag

Trupp 3

16:00

 -

18:00

Trupp 5

16:00

 -

18:00

(Frist)

USM 1

16:30

 -

19:30


PT 3

17:00

 -

19:00


USM 2

Högaholm

17:00

18:00

 -

-

20:00

21:00

Uppvärmning utomhus

Uppvärmning utomhus

Hopprep

19:00-21:00



Torsdag

AG 2

15:00

 -

17:00

AG 1

15:00

 -

18:00

Trupp 4

16:00

 -

18:00

Trupp 1

16:00

 -

19:00

PT 2

17:00

 -

19:00

(Frist)

Grupp5

18:30

 -

20:30

JT

18:00

 -

21:00


PT 1

18:00

 -

21:00


Vikenskolan:

Hopprep

17:00

 -

19:00

Ängelholm:

Högaholm

18:00

 -

21:00



Fredag

Grupp3 pojkar

16:00

 -

18:00

Trupp 5

15:45

 -

17:45

USM 2

16:00

 -

19:00

(Frist)

Grupp3 flickor

17:30

 -

19:30

Uppvärmning utomhus

Grupp4

17:30

 -

19:30

Lördag

AG 2

09:15

 -

11:00

Trupp 2

09:00

 -

11:15

PT 2

09:00

 -

11:15

PT 3

11:00

 -

13:00


USM 1

11:00

 -

14:00

(Frist)

USM 2

11:00

 -

14:00

Uppvärmning utomhus

Trupp 3

13:30

 -

15:30

Grupp1 Fre

14:30

 -

15:30

Grupp1 Sön

16:00

 -

17:00

A-hall HSC:

Hopprep

10:00

 -

12:00

AG1 13:00 - 16:00


Söndag

Trupp 4

09:00

 -

11:00

(Frist)

Trupp 5

09:00

 -

11:00


Grupp3 pojkar

09:45

 -

11:45

 

Trupp 1

10:00

 -

13:00


Grupp3 flickor

12:15

 -

14:15

Grupp4

13:00

 -

15:00

PT 1

13:00

 -

15:30

(Frist)

USM 1

15:00

 -

18:00


JT

17:00

 -

20:00

(Frist)

Grupp5

18:00

 -

20:00

Vuxengruppen

18:00

 -

20:00

A-hall HSC:


Grupp2, ½ gruppen

Grupp2, ½ gruppen

09:00

10:30

 -

-

10:30

12:00

Ängelholm:

Högaholm

18:30

 -

21:30





Veckans ordinarie träningstider vårterminen 2021
med reservation för ändringar

För att se ett grafiskt schema klicka här:
http://sportadmin.se/pop/schema.asp?ID=348550123

Måndag

15,00-18,00

16,00-18,00

16,00-19,00

17,00-19,00

17,30-20,00

18,00-21,00

 

Kullagymnasiet:

17,00-19,00

 

Tisdag

15,30-18,00

16,00-17,30

16,00-18,00

17,00-20,00

17,30-20,00

18,00-21,00

18,00-21,00

 

Onsdag

16,00-18,00

16,00-18,00

16,30-19,30

17,00-19,00

17,00-20,00

18,00-21,00

 

Torsdag

15,00-17,00

15,00-18,00

16,00-18,00

16,00-19,00

17,00-19,00

18,00-20,00

18,00-21,00

18,10-21,00

 

Vikenskolan:

17,00-19,00

Lingvallen:

18,00-21,00

 

AG 1

Trupp 3 (frist)

USM 2

Pojktrupp 2

Trupp 2 (frist)

Högaholm

 

 

Hopprep

 

 

Trupp 2

Pojktrupp 3 (frist)

Trupp 4

USM 1
Trupp 1 (frist)

Pojktrupp 1

Juniortruppen

 

 

Trupp 3

Trupp 5 (frist)

USM 1

Pojktrupp 3

USM 2

Högaholm


 

AG 2

AG 1

Trupp 4

Trupp 1

Pojktrupp 2 (frist)

Grupp 5
Pojktrupp 1

Juniortruppen



Hopprep


Högaholm

Fredag

16,00-18,00

16,00-18,00

16,00-19,00

17,30-19,30

17,30-19,30

 

Kullagymnasiet:

16,00-17,00


Lördag

09,00-11,00

09,00-11,30

09,00-11,30

10,30-12,30

11,00-14,00

11,00-14,00

11,00-14,00

13,00-15,00

 

A-hall Sportcenter:

10,00-12,00

 

Söndag

09,00-11,00

09,00-11,00

10,00-12,00

10,00-13,00

12,00-14,00

13,00-15,00

13,00-15,30

15,00-18,00

17,00-20,00

18,00-20,00


A-hall Sportcenter:

09,00-11,00

Kullagymnasiet:

11,00-12,00

Lingvallen:

18,30-21,30

 

Grupp 3 pojkar

Trupp 5

USM 2 (frist)

Grupp 3 flickor fredag

Grupp 4

 


Grupp 1 fredag


 

AG 2

Trupp 2

Pojktrupp 2

Pojktrupp 3

USM 1 (frist)

USM 2

AG 1

Trupp 3

 

 

Hopprep

 

 

Trupp 5

Trupp 4 (frist)

Grupp 3 pojkar

Trupp 1

Grupp 3 flickor söndag

Grupp 4

Pojktrupp 1 (frist)

USM 1

Juniortruppen (frist)

Vuxengruppen



Grupp 2


Grupp 1 söndag


Högaholm

 
BESTÄLL VÅRA FÖRENINGSKLÄDER HÄR: kommer inom kort
Stöd HGF: Handla online genom Sponsorhuset!
Stöd HGF på Svenska Spel
HGF på Facebook
Swish nr: 1230594143