SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Tävlingstrupper
Träningstider HÖSTTERMINEN 2022
 
Nedan ser du träningstider och ansvariga ledare för våra olika tävlingstrupper, med reservation för ändringar
 

Yngre Elit                                                                                             Rebecca Karlsson
Tisdag                                 18:00 – 21:00
Torsdag                               17:00 – 20:00                                                                
Fredag                                16:00 – 19:00 fristående                         
Söndag                                15:00 – 18:00

 

Mix Elit                                                                                                Emma Madsen
Måndag                              18:00 – 21:00
Onsdag                               17:00 – 20:00
Torsdag                               18:00 – 21:00
Söndag                                13:00 – 16:00 fristående

 

Trupp 1                                                                                                Emma Madsen
Tisdag                                 16:00 – 19:00                                          
Lördag                                11:00 – 13:30 fristående
Söndag                                13:00 – 16:00

 

Trupp 2                                                                                                Sofie Crivelius
Tisdag                                 17:30 – 20:00 fristående
Fredag                                 16:30 – 19:00                     
Söndag                                16:30 – 19:00

 

Trupp 3                                                                                                Emmie Kristofferson
Tisdag                                 16:00 – 18:30                                          
Fredag                                16:00 – 18:30
Söndag                                09:00 – 11:00 fristående

 

Trupp 4                                                                                                Alicia Kristoffersson
Måndag                              17:00 – 19:00
Onsdag                               17:00 – 19:00                                                                 
Torsdag                               17:00 – 19:00 fristående

 

Trupp 5                                                                                                Kerstin Åkesson
Måndag                              16:30 – 18:30
Lördag                                09:00 – 11:00

 

Trupp Blå                                                                                             Marcus Crivelius
Tisdag                                 18:00 – 20:00
Lördag                                12:30 – 14:30

 

Trupp pojkar 1                                                                                    Henrik Ahlin
Onsdag                               17:00 – 19:00 fristående                                               
Torsdag                               16:30 – 19:00
Lördag                                10:00 – 12:30

 

Trupp pojkar 2                                                                                    Marcus Crivelius               
Måndag                              16:30 – 18:30 fristående                         
Torsdag                               16:30 – 18:30
Lördag                                10:30 – 12:30

 

AG 1                                                                                                     Emma Madsen                  
Måndag                               15:00 – 19:00
Onsdag                                15:00 – 19:00                                                                
Lördag                                 10:00 – 13:00                          

                

AG 2                                                                                                     Karin Paulander
Måndag                               15:00 – 18:00                                                                 
Torsdag                               15:00 – 17:00
Lördag                                 10:00 – 13:00     

                

AG 3                                                                                                     Emelie Thålin
Tisdag                                  16:00 – 18:00                                                                
Lördag                                 10:00 – 12:00

 
 
BESTÄLL VÅRA FÖRENINGSKLÄDER HÄR:
Stöd HGF: Handla online genom Sponsorhuset!
Stöd HGF på Svenska Spel
HGF på Facebook
Swish nr: 1230594143